Textové pole: Nejmladší střelci
Textové pole: Galerie slávy
Textové pole: Novinky z klubu

SSK NIVNICE

Domů | O našem klubu | Kontakt | Střelci klubu | Nejmladší střelci | Galerie slávy

© Created by VA

M2007

M2008

V2009

M2009

V2010

29.dubna VC Poruby a nádherný slunečný den doprovázený nepříjemným větrem, přesto střelci SSK Nivnice bodovali a v tomto závodě obstáli na výbornou. Kamil Smetana LM60 muži 598b. 1.místo a nový osobní rekord Kamile GRATULUJEME. Miroslav Marek 581b. a pěkné 2.místo na začátek sezony super, František Smetana 574b. 3.místo a Jakub Marek 569b. 4.místo. Doplňuji že Kamilův výsledek má ohlas

20-22.dubna 1.kolo KZR v Plzni, nová sezona a vše začíná nanovo. Sestava týmu SSK Nivnice co se účastní KZR 2012, Kamil Smetana, Veronika Smetanová, Sabina Vaculíková (hostování z Uh. Ostrohu) a nový člen týmu Milan Lupač. KZR začala Veronika se Sabinou v disciplíně  SM 3x20 a neztratili se, Veronika 552b. Sabina 554b. na začátek pěkné. Druhý den se nezdařil tak jako první Sabině 548b. zato Verča si polepšila 553b. Kamil ukázal své kvality a první závod nastřílel 595b. následný postup do finále, nakonec 4.místo. Milan ještě ladí formu a trochu se hledá první závod 579b. Nedělní závod SM60 Veronika 580b. 3.místo. Sabina s menšími technickými problémy s dioptrem 572b. Kamil opět skvěle 595b 4.místo. VzPu40 bez předchozího tréninku Veronika 377b. Sabina 372b.

V2012

Textové pole: Fotogalerie

13.května GP Poruby 2.kolo a postupné zapojení všech do malorážky. Dnešní výprava bez Kamila, ale o to početnější celkem 12 osob. V dorostu zazářil Kuba Marek 579b. Následoval ho František Smetana 577b a v 3x20 519b. pěkný první závod. Víc se dařilo dorostenkám Veronika Smetanová 583b. 1.místo, Sabina Vaculíková 577b. 2.místo ve standartu si pozice prohodily Sabina 562b 1.místo, Verča 551b 2.místo. Výsledky zbytku výpravy byly v mezích průměru.

19.května jsme dali na pozvání pana Gavendy na Pohár Ostroje Opavy s finále o finanční odměnu. Tentokrát jel i Kamil Smetana LM60 589b 1.místo, a pak už následovaly jen excelentní výsledky Veroniky Smetanové, SM60 589b 2.místo, 3x20 570b 2.místo oba výsledky jsou pro Verču osobáky, moc pěkné. Velká gratulace Verčo:-)!! František Smetana taky překvapil a na druhý závod ve standartu je 540b. fantastických. Sabina Vaculíková SM60 577b, 3x20 559b. Podstatné nás ale čekalo a to byl postup Veroniky do finále ze druhého místa ve stoje. Finále se střílelo o finanční cenu a to, 1500,- Kč za 1.místo, 1000,- Kč za 2.místo a 500,- Kč za 3.místo . Celkové finále bylo fantastické, Veronika si pozici udržela a získala finanční odměnu. Tento závod v Opavě byl perfektně připravený a organizačně zvládnutý. Pane Gavendo děkujeme. za pozvání.

25-27.května 2.kolo KZR ČP 2012 v Plzni počasí ucházející a hned v pátek Sabina nic nepustila z rukou a s výsledkem 559b. skončila na 4.místě. V sobotu střelil Kamil 592b. ale na finále to nestačilo, Sabina v dalším standartu 3x20 pokračovala s výsledkem 560b. a 6.místo ve finále. V neděli zazářila pro změnu Veronika a s výsledkem 580b. 4.místo SM60 juniorky.

2-3.června 1.kolo ČPTM v Ostravě a naše výprava se neztratila. SM60 dorostenci Jakub Marek 577b. 3.místo, SM60 dorostenky Martina Bahulová 563b. 4.místo, Smetanová Vanessa 559b. 6.místo a naprosto skvělý výsledek v podstatě její první větší závody. Jako poslední uvádím velice pěkný výsledek Františka Smetany ve VzPu40 dorostenci 382b. a zasloužené 1.místo. Mládeži velmi úspěšné první kolo, jen tak dál všem GRATULUJEME!!!!

8-10.června účast našich juniorek na HOPESU v Plzni jde o mezinárodní závod juniorů a juniorek, který Veronika v disciplíně VzPu40 započala na jedničku s výsledkem 389b. skončila na 25.místě ze 69 střelkyň. Veronika byla v podstatě sedmá nejúspěšnější Češka, před ní jen reprezentantky. Pěkně Verčo moc pěkně!! Ve standartu se dařilo víc Sabině a s výsledkem 564b. se umístnila ve středu startovního pole.

16.června jsme přijali pozvání na Přebor JM kraje konaný v Lulči, tento závod byl hodně proslavený a navštěvovaný za dob brněnské střelnice v automotodromu Brno. V okamžiku jak střelnici ČSS prodal, mají střelci Brna velké problémy s trénováním malorážky a v podstatě i s pořádáním tohoto prestižního závodu. I přes horší podmínky, jsme závod zvládli na jedničku. LM60 muži, Kamil Smetana 583b. 2.místo, SM60 Veronika Smetanová 587b. 1.místo, Karel Rachůnek 581b. 2.místo a František Smetana 574b. 3.místo. Disciplína 3x20 dorostenci, Veronika 2.místo, František 4.místo.

17.června 3.kolo Grand Prix Ostravy Poruby s účastí Kamila Smetany a Františka Smetany v prvních příčkách výsledkové listiny. V LM60 muži Kamil střelil 591b. 2.místo, František v SM60 dorostenci 578b. 1.místo.

22-24.června 3.kolo KZR ČP 2012 v Plzni, toto kolo pro nás bylo podstatné, protože jsme bojovali o postup do Finále. Kamil měl postup jistý už z předchozích kol, ale baby ne. Sabina měla jistý postup na VzPu40 a SM3x20, chybí  jí SM60. Verča měla SM60 a chybí jí SM3x20 a VzPu. První závod SM3x20 byl dramatický postup obhájila zase Sabina a Verča skončila těsně od postupu. Druhý den Kamil potvrdil, že do Finále KZR patří a s výsledkem 594b. zahrozil spoluzávodníkům. Na tento úspěch reagovala i Veronika a v druhém závodu SM3x20 skvěle střelila 563b. a 6.místo doprovázené touženým postupem do Finále KZR. V neděli následovala SM60 ve které holky nezaváhali, Sabina 589b. 2.místo postup do Finále KZR, Verča 588b. 3.místo. Úžasné moc úžasné!!! :-). Poslední disciplína co se střílela byla VzPu40 a tady to Verči neklaplo jak mělo, střelila 379b. a 5.bodů chybělo od postupu. Celkově musíme toto kolo hodnotit jako moc povedené a jedině v disciplíně VzPu40 bude Veronika ve finále chybět, přičemž je to škoda, protože Verča tuto disciplínu miluje a má v ní výborné výsledky.

30-1.července 2.kolo ČPTM v Ostravě, účast na tomto kole byla ze strany SSK Nivnice slabá z původních 8 střelců se tohoto kola zúčastnili pouze 4 střelci. Podmínky sobotního závodu byly těžké, VzPu40 Smetana František 376b. 4.místo, Martina Bahulová 375 4.místo. Malorážka se nikomu moc nepovedla teplota 34°C na střelnici a s tím i spojené výsledky  těsně za hranici 560b. V neděli se situace trochu změnila, závod SM3x20 se střílel ráno a podmínky byly snesitelnější. Standart stříleli jen Martina a František, oba začali skvěle, sice se slabším ležákem, ale o to lepším stojákem, klečák zvládla na jedničku jen Martina  a s celkovým výsledkem 551b. 1.místo, MOC GRATULUJEME  Martino !!! František klečák neuklečel a celkově střelil 527b. 6.místo.

14-16.žáří fantastické zakončení sezony malorážky a to Mistrovstvím ČR v malorážné pušce František Smetana Mistr ČR v disciplíně SM3x20 dorostenci, Kamil Smetana 4. místo v LM60 muži, Veronika Smetanová 6.místo SM3x20 juniorky účast ve finále, Sabina Vaculíková 7.místo SM3x20 juniorky účast ve finále.

Kamil Smetan zařazen pro rok 2013 do reprezentace ČR „A“ muži LM60. František Smetana zařazen do kategorie „M“ (talentovaná mládež), Veronika Smetanová zařazena v kategorii „C“, Sabina Vaculíková zařazena v kategorii „M“.

Všem jménem SSK Nivnice GRATULUJEME !!!!!